Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
Queen CrabRated ★ 0.5
Strippers Vs. WerewolvesRated ★ 1.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
효자Rated ★ 1.5
The CroodsRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0- One WinRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.5