Series
Ratings
17
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Beastars Season 2Rated ★ 4.0
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0