Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 1.0
How Do You Play?Rated ★ 1.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 1.5
Delicious GuysRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 2.0
The Promised NeverlandRated ★ 2.0
The World of the MarriedRated ★ 2.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
Steel Troops Season 2Rated ★ 5.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 2.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.0
UnnaturalRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 5.0