Series
Ratings
79
Attack on TitanRated ★ 4.5
A Very British ScandalRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
The Pursuit of LoveRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 3.0
Mrs. AmericaRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
A Very English ScandalRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 3.5
Her Story - The Female RevolutionRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0