Titles you rated
Surviving Paradise: A Family TaleRated ★ 4.5
The Weekend AwayRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.5