Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Paddington in PeruRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
The MarvelsRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5