Titles you rated
NomadlandRated ★ 4.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 3.5
Guns AkimboRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Inherent ViceRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5