Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0