Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0