Titles you rated
VacancyRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
American History XRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0