Movies
Ratings
1488
Ocean's EightRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
First ManRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
The VanishedRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.0
FilthRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 4.0- Survival FamilyRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Tomb RaiderRated ★ 3.5
American AssassinRated ★ 2.0