Movies
Ratings
101
ZootopiaRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 2.0
Before SunriseRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
One DayRated ★ 5.0