Titles you rated
King and the ClownRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 5.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5