Titles you rated
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Choushinsei FlashmanRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Ushio and ToraRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 3.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 5.0