Titles you rated
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5- Oink OinkRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Mulan IIRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
BoltRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0