Series
Ratings
278
Ties of Shooting StarsRated ★ 2.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
The Black SwindlerRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 2.5
SignRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.5
Beating AgainRated ★ 2.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 0.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 1.5
Voice season1Rated ★ 1.5
History of a SalarymanRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 2.5