Titles you rated
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0- BlackRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
HitchRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0