Movies
Ratings
72
The Way HomeRated ★ 5.0
Summer Days With CooRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Stormy NightRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
HancockRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Steal My HeartRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0