Series
Ratings
25
My MisterRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Boardwalk EmpireRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0