Titles you rated
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Born To SingRated ★ 4.0
The Transporter RefueledRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 3.5
The Seeker: The Dark Is RisingRated ★ 0.5
The ColonyRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.5