Movies
Ratings
1188
Lost in StarlightRated ★ 5.0
Leave the World BehindRated ★ 4.0
The Purge: Election YearRated ★ 1.0
The PurgeRated ★ 1.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Knock at the CabinRated ★ 3.5
The New MutantsRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The HoursRated ★ 3.5