Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0