Titles you rated
ChappieRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
A Man Called OveRated ★ 5.0
ColoniaRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Little ManRated ★ 4.0
Due DateRated ★ 4.0
GloveRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0