Titles you rated
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
The UntamedRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
GoedamRated ★ 0.5
Love AlarmRated ★ 2.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 1.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0