Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 2.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 4.5
La lunaRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.5
The Lovely BonesRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 2.5
Penny PinchersRated ★ 2.5
RobotsRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0