Movies
Ratings
233
Knives OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 2.0
The Book of EliRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5