Titles you rated
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.5