Movies
Ratings
580
If I StayRated ★ 3.5
The Righteous ThiefRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.0
TedRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
DragonHeartRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Red DragonRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.5
Hannibal RisingRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0