Movies
Ratings
200
The Pelican BriefRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
The Last StandRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
BeatRated ★ 3.0
AnastasiaRated ★ 3.5
The Tin DrumRated ★ 2.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
21Rated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
BackdraftRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 3.0