Titles you rated
AladdinRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
More Than BlueRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.5
GloveRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0