Titles you rated
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 5.0
A Simple FavorRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 2.5
The HeatRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 2.0
MarathonRated ★ 1.5
The MartianRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 2.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5