Titles you rated
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0- 나루토 4기Rated ★ 4.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.0- 나루토 5기Rated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Dr. Slump: Arale-chanRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.5
One PieceRated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
The Fishermen and the CityRated ★ 4.0