Series
Ratings
26
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 4.5