Series
Ratings
29
Redo of HealerRated ★ 3.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.5
Dragon Ball GTRated ★ 3.5
I'm Standing on a Million LivesRated ★ 4.5
Are You Lost?Rated ★ 4.5- Hahaha MeongmeongineRated ★ 4.0
The Secret Life of CatsRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 3.0
Cop CraftRated ★ 4.5
SEAL TeamRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Val x LoveRated ★ 3.0
Eyeshield 21Rated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.0