Series
Ratings
81
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 3.0
Hotel KingRated ★ 4.0
Heading to the GroundRated ★ 0.5
A Love To KillRated ★ 5.0
SnowmanRated ★ 4.0
Miss RipleyRated ★ 3.5
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Ohlala CoupleRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Pots of GoldRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 5.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 5.0
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
Fashion 70'sRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 3.0