Titles you rated
GleeRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Pippi LongstockingRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0