Titles you rated
The Eminence in Shadow Season 2Rated ★ 5.0- Midnight Horror Story 시즌 4Rated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- 원피스 2기Rated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 1.5
Master's SunRated ★ 4.0