Titles you rated
UpgradeRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 2.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 2.5
Happy Gilmore 2Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 1.5
Rebel RidgeRated ★ 4.0
Deep WaterRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0