Movies
Ratings
38
Nim's IslandRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
An EducationRated ★ 5.0
TronRated ★ 5.0
Babette's FeastRated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 5.0
BadlandsRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
DreamRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
FailanRated ★ 5.0