Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0