Titles you rated
The PiratesRated ★ 0.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 0.5
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 1.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 2.0
Total EclipseRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 2.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Grand PianoRated ★ 2.0
IrreversibleRated ★ 5.0