Movies
Ratings
1211
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
The Green KnightRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
The TranslatorsRated ★ 3.5
A Monster CallsRated ★ 3.5
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ItRated ★ 3.5
Orion and the DarkRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.5
May 18Rated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0