Titles you rated
In the HouseRated ★ 5.0
Trivial MattersRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Maggie's PlanRated ★ 5.0
Trade Your LoveRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0
Erin BrockovichRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5