Movies
Ratings
82
Ways to Live ForeverRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
Fried Green TomatoesRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 3.0
My Life as a DogRated ★ 4.0
SickoRated ★ 3.0
The English PatientRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 3.0