Titles you rated
Dog DaysRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Sing 2Rated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.5
KingmakerRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0