Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0