Titles you rated
Ocean's EightRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 2.0
Battle of the SexesRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Great WallRated ★ 1.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 3.0