Titles you rated
JuanitaRated ★ 3.5
The DiscoveryRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5