Titles you rated
DexterRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0