Movies
Ratings
69
The Dark KnightRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.5
BlindRated ★ 4.5
TedRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0